ZARZĄD SPÓŁKI


Download
Certyfikaty i szkolenia
Alek.pdf
Adobe Acrobat Document 250.7 KB

ALEKSANDER GÓRNY

  Prezes Zarządu

Aleksander Górny jest absolwentem studiów I stopnia Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. Gen. Ziętka w Katowicach o specjalności Zarządzanie Przedsiębiorstwem.Ukończył także „Europejski kurs podstawy przedsiębiorczości”, „Kurs prowadzenia negocjacji–realizacja ofert i kontraktów” oraz szkolenie „Zasady projektowania ciągów handlowych i ekspozycji towarów”.Karierę zawodową zaczynał w górnictwie węgla kamiennego.W latach 1995-1999 prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie dystrybucji hurtowej w branży budowlanej i samochodowej, a w latach 1999-2008 był zatrudniony jako kierownik sklepu w branży samochodowej.Od roku 2008 pracował jako przedstawiciel handlowy i szef działu rehabilitacji w spółce, zajmującej się importem i hurtową dystrybucją sprzętu rehabilitacyjnego oraz ortopedycznego. Od marca 2010 r. był współwłaścicielem poprzednika prawnego Emitenta, MED-GALICJA s.c., a od przekształcenia formy prawnej w 2011 r.- największy akcjonariusz i Prezesem Zarządu Spółki. Odpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii rozwoju Spółki. Prowadzi dział badań nad produktami innowacyjnymi i pracami wdrożeniowymi, dział sprzedaży, odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi.
Prowadził Spółkę w drodze na Giełdę, od przekształcenia w spółkę akcyjną, przez ofertę prywatną akcji po notowanie na ASO NewConnect.


Stale podnosi swoje kompetencje menadżerskie korzystając z różnorodnych szkoleń.  


RADA NADZORCZA - W związku z rezygnacją wszystkich członków Rady nadzorczej i braku kandydatów na Walnym Zgromadzeniu w dniu 27 marca 2019 roku, na dzień dzisiejszy Spółka nie posiada Rady Nadzorczej.