ZARZĄD SPÓŁKI


Download
Certyfikaty i szkolenia
Alek.pdf
Adobe Acrobat Document 250.7 KB

ALEKSANDER GÓRNY

  Prezes Zarządu

Aleksander Górny jest absolwentem studiów I stopnia Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. Gen. Ziętka w Katowicach o specjalności Zarządzanie Przedsiębiorstwem.Ukończył także „Europejski kurs podstawy przedsiębiorczości”, „Kurs prowadzenia negocjacji–realizacja ofert i kontraktów” oraz szkolenie „Zasady projektowania ciągów handlowych i ekspozycji towarów”.Karierę zawodową zaczynał w górnictwie węgla kamiennego.W latach 1995-1999 prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie dystrybucji hurtowej w branży budowlanej i samochodowej, a w latach 1999-2008 był zatrudniony jako kierownik sklepu w branży samochodowej.Od roku 2008 pracował jako przedstawiciel handlowy i szef działu rehabilitacji w spółce, zajmującej się importem i hurtową dystrybucją sprzętu rehabilitacyjnego oraz ortopedycznego. Od marca 2010 r. był współwłaścicielem poprzednika prawnego Emitenta, MED-GALICJA s.c., a od przekształcenia formy prawnej w 2011 r.- największy akcjonariusz i Prezesem Zarządu Spółki. Odpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii rozwoju Spółki. Prowadzi dział badań nad produktami innowacyjnymi i pracami wdrożeniowymi, dział sprzedaży, odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi.
Prowadził Spółkę w drodze na Giełdę, od przekształcenia w spółkę akcyjną, przez ofertę prywatną akcji po notowanie na ASO NewConnect.


Stale podnosi swoje kompetencje menadżerskie korzystając z różnorodnych szkoleń.  


RADA NADZORCZA


MARCIN SZOSTAK

PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

Marcin Szostak jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie o specjalności Finanse i Bankowość. Ukończył także „Szkołę Menedżera” z zakresu zarządzania projektami, organizowaną przez Wyższą Szkołę Europejską im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Karierę zawodową zaczynał w pionie dywersyfikacji i rozwoju spółki w branży instalacji komunalnych. W latach 2000-2007 był zatrudniony na kolejnych stanowiskach w pionie kontrolera finansowego w Kuźni Sułkowice S.A. W kolejnych latach był zaangażowany w różnego rodzaju doradztwo i projekty szkoleniowe dla przedsiębiorstw, m.in. w Buma Building Systems S.A. (dyrektor finansowy, członek zarządu ds. finansowych), Promocja Doradztwo Projekty Sp. z o.o. (prokurent, prezes zarządu), Biomantis Sp. z o.o. (prezes zarządu). Od 2013 r. prowadzi własną działalność gospodarczą w zakresie planowania finansowego, pozyskiwania finansowania, systemów kontrolingowych i informatycznych, współpracując z Buma Building Systems S.A.

TOMASZ HOFFMAN

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ